| MOQ: | 1 set |
| Cena £: | Negocjowalne |
| standard packaging: | Drewniana skrzynka |
| Delivery period: | 10-20 dni roboczych |
| payment method: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Capacity: | 100 zestawów/miesiąc |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| grubość PCB | Min 0,6 mm |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (nieobowiązkowe) |
| Wysokość transportu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Zasilanie | 100-230 V prądu przemiennego (na zamówienie), jednofazowa, MAX 100 V/A |
| Rozmiar PCB (L × W) | (50x50) ↓ 350x250 mm |
| Rozmiar maszyny (L×W×H) | 1000 × 900 × 910 mm |
| Funkcja | Urządzenia stosowane do łączenia linii produkcyjnych |
|---|---|
| grubość PCB | Min 0,6 mm |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (nieobowiązkowe) |
| Wysokość transportu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Zasilanie | 100-230 V prądu przemiennego (na zamówienie), jednofazowa, MAX 100 V/A |
| Numer modelu | HR-1200 | HR-1200D |
|---|---|---|
| Rozmiar PCB (L × W) | (50x50) ↓ 350x250 mm | (50x50) ↓ ((500x350) mm |
| Rozmiar maszyny (L×W×H) | 1000 × 900 × 910 mm | 1000 × 1100 × 910 mm |
| Waga | 70 kg | 85 kg |
| MOQ: | 1 set |
| Cena £: | Negocjowalne |
| standard packaging: | Drewniana skrzynka |
| Delivery period: | 10-20 dni roboczych |
| payment method: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Capacity: | 100 zestawów/miesiąc |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| grubość PCB | Min 0,6 mm |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (nieobowiązkowe) |
| Wysokość transportu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Zasilanie | 100-230 V prądu przemiennego (na zamówienie), jednofazowa, MAX 100 V/A |
| Rozmiar PCB (L × W) | (50x50) ↓ 350x250 mm |
| Rozmiar maszyny (L×W×H) | 1000 × 900 × 910 mm |
| Funkcja | Urządzenia stosowane do łączenia linii produkcyjnych |
|---|---|
| grubość PCB | Min 0,6 mm |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (nieobowiązkowe) |
| Wysokość transportu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Zasilanie | 100-230 V prądu przemiennego (na zamówienie), jednofazowa, MAX 100 V/A |
| Numer modelu | HR-1200 | HR-1200D |
|---|---|---|
| Rozmiar PCB (L × W) | (50x50) ↓ 350x250 mm | (50x50) ↓ ((500x350) mm |
| Rozmiar maszyny (L×W×H) | 1000 × 900 × 910 mm | 1000 × 1100 × 910 mm |
| Waga | 70 kg | 85 kg |