| MOQ: | 1 set |
| Cena £: | USD 9000-11000 Per Set |
| standard packaging: | Eksportuj opakowania z drewna |
| Delivery period: | 15 dni |
| payment method: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Capacity: | 100 zestawów miesięcznie |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Strefy grzewcze | 6 stref |
| Tunel grzewczy | 1938 mm |
| Wymiar | L3571*W1200*H1450 |
| Chłodzenie | Jedna strefa chłodzenia, wentylatory do chłodzenia |
| Typ sterowania | Ekran dotykowy i PLC |
| Dokładność temperatury | ±1 ℃ |
| Maksymalna szerokość PCB | 400 mm |
| Szerokość taśmy siatkowej | 450 mm |
| Model | HRM-640 |
|---|---|
| Strefy grzewcze | Górne 6 stref Dolne 6 stref |
| Tunel grzewczy | 1938 mm |
| Wymiar | L3571*W1200*H1450 |
| Waga netto | Około 1100 kg |
| Moc ogólna | 41KW |
| Zużycie energii | Około 8-8KW |
| Czas nagrzewania (do 260°C) | < 15 min |
| Zakres temperatur | Otoczenie - 350°C |
| Jednorodność temperatury | ±2 ℃ |
| Wysokość przenośnika | 900±20mm |
| Prześwit PCB | 30 mm |
Shenzhen Honreal Technology Co., Ltd jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży sprzętu SMT. Z kapitałem zakładowym w wysokości 5 milionów, obsługujemy czołowe światowe firmy elektroniczne z doświadczonymi zespołami technicznymi i innowacyjnymi rozwiązaniami.
| MOQ: | 1 set |
| Cena £: | USD 9000-11000 Per Set |
| standard packaging: | Eksportuj opakowania z drewna |
| Delivery period: | 15 dni |
| payment method: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Capacity: | 100 zestawów miesięcznie |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Strefy grzewcze | 6 stref |
| Tunel grzewczy | 1938 mm |
| Wymiar | L3571*W1200*H1450 |
| Chłodzenie | Jedna strefa chłodzenia, wentylatory do chłodzenia |
| Typ sterowania | Ekran dotykowy i PLC |
| Dokładność temperatury | ±1 ℃ |
| Maksymalna szerokość PCB | 400 mm |
| Szerokość taśmy siatkowej | 450 mm |
| Model | HRM-640 |
|---|---|
| Strefy grzewcze | Górne 6 stref Dolne 6 stref |
| Tunel grzewczy | 1938 mm |
| Wymiar | L3571*W1200*H1450 |
| Waga netto | Około 1100 kg |
| Moc ogólna | 41KW |
| Zużycie energii | Około 8-8KW |
| Czas nagrzewania (do 260°C) | < 15 min |
| Zakres temperatur | Otoczenie - 350°C |
| Jednorodność temperatury | ±2 ℃ |
| Wysokość przenośnika | 900±20mm |
| Prześwit PCB | 30 mm |
Shenzhen Honreal Technology Co., Ltd jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży sprzętu SMT. Z kapitałem zakładowym w wysokości 5 milionów, obsługujemy czołowe światowe firmy elektroniczne z doświadczonymi zespołami technicznymi i innowacyjnymi rozwiązaniami.