| MOQ: | 1 set |
| Cena £: | USD 14000-16000 Per Set |
| standard packaging: | Drewniana skrzynka |
| Delivery period: | 25 dni |
| payment method: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Capacity: | 50 zestawów miesięcznie |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Strefy ogrzewania | 8 stref |
| Tunel grzewczy | 2673 mm |
| Wymiar | L4600*W1200*H1450 |
| Czas wzrostu | 20 minut. |
| Typ kontroli | Ekran dotykowy i sterownik PLC |
| Metoda podgrzewania | W pełni przymusowa konwekcja powietrza |
| Regulowanie temperatury | PID sterowanie pętli zamkniętej, napęd SSR |
| Zakres temperatury | Środowisko ---350°C |
| Dokładność temperatury | ± 1 °C |
| Maksymalna szerokość PCB | 400 mm |
| Model | HRM-840 |
| Strefy ogrzewania | Górne 8 stref, dolne 8 stref |
| Waga netto | około 1300 kg. |
| Pojemność ogólna | 53 kW |
| Zużycie energii | Ok. 5-9 kW |
| Jednorodność temperatury | ± 2 °C |
| Chłodzenie | Dwie strefy chłodzące z chłodnicą przemysłową |
| Metoda przenośnika | Przenośnik z pasem sieciowym i łańcuchem |
| Prędkość przenośnika | 0-900 mm/min |
| Zasilanie | 380v,3ph,50hz |
| MOQ: | 1 set |
| Cena £: | USD 14000-16000 Per Set |
| standard packaging: | Drewniana skrzynka |
| Delivery period: | 25 dni |
| payment method: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Capacity: | 50 zestawów miesięcznie |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Strefy ogrzewania | 8 stref |
| Tunel grzewczy | 2673 mm |
| Wymiar | L4600*W1200*H1450 |
| Czas wzrostu | 20 minut. |
| Typ kontroli | Ekran dotykowy i sterownik PLC |
| Metoda podgrzewania | W pełni przymusowa konwekcja powietrza |
| Regulowanie temperatury | PID sterowanie pętli zamkniętej, napęd SSR |
| Zakres temperatury | Środowisko ---350°C |
| Dokładność temperatury | ± 1 °C |
| Maksymalna szerokość PCB | 400 mm |
| Model | HRM-840 |
| Strefy ogrzewania | Górne 8 stref, dolne 8 stref |
| Waga netto | około 1300 kg. |
| Pojemność ogólna | 53 kW |
| Zużycie energii | Ok. 5-9 kW |
| Jednorodność temperatury | ± 2 °C |
| Chłodzenie | Dwie strefy chłodzące z chłodnicą przemysłową |
| Metoda przenośnika | Przenośnik z pasem sieciowym i łańcuchem |
| Prędkość przenośnika | 0-900 mm/min |
| Zasilanie | 380v,3ph,50hz |