| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund |
| Wysokość transportu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAX30L/minutę |
| Zasilacz | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 300 V/A |
| Użycie | Wytnij i uformuj tranzystory |
|---|---|
| napięcie | 220 V AC 60 Hz/50 Hz 90 W |
| Wielkość | L360 *W380*H430 |
| Waga | 32,5 kg |
| wydajność | 4800-5400szt/godz |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAKS. 10 l/min |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 300 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (350x250) mm |
| Szerokość cewki | Rolka papieru o średnicy 8 mm i rolka z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Rozmiar komponentu RC | 01005/0201/0402/0603/0805/1206/1210 |
| CT splicing | 8-10S ((Nie obejmuje czasu ręcznego) |
| Współczynnik zaliczenia | 99% |
| Waga | 95 KG |
| Strefy stanowią | Górne 9, dolne 9, 2 strefy chłodzenia |
|---|---|
| Długość piekarnika | 465 cm (183 cale) |
| Ogrzewana długość | 254cm |
| Opcje gazu procesowego | Powietrze, azot |
| Zakres temperatury | Otoczenia --- 350 ℃ |
| Strefy grzewcze | 5 na górze, 5 na dole |
|---|---|
| Długość piekarnika | 79" (200cm) |
| Ogrzewana długość | 132 cm |
| Dokładność kontrolera temperatury | ± 0,1°C |
| Zakres temperatury | 60-350°C |
| Strefy grzewcze | 10 na górze, 10 na dole |
|---|---|
| Długość piekarnika | 183" (465 cm) |
| Ogrzewana długość | 254cm |
| Dokładność kontrolera temperatury | ± 0,1°C |
| Zakres temperatury | 60-350°C |
| Strefy grzewcze | 8 Na górze, 8 na dole |
|---|---|
| Długość piekarnika | 183" (465 cm) |
| Ogrzewana długość | 260 cm |
| Dokładność kontrolera temperatury | ± 0,1°C |
| Zakres temperatury | 60-350°C |
| Czas zmiany magazynu | Około 30 sekund |
|---|---|
| Wysokość transportu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAKS. 10 l/min |
| Zasilacz | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 300 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (350x250) mm |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAKS. 10 l/min |
| Zasilacz | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 300 V/A |