| napięcie | 220 V AC 60 Hz/50 Hz 40 W |
|---|---|
| Wielkość | L610*W500*H700 MM |
| Waga | 115 kg |
| wydajność | 7200 PCS/h |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 100 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (350x250) |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Zasilacz | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 100 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (350x250) mm |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Czas na rowerze | Około 10 sekund. |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAX10L/minutę |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 100 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (450x350) mm |
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund |
|---|---|
| Czas zmiany magazynu | Około 30 sekund |
| Wysokość transportu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Zasilacz | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 300 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (350x250) mm |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 100 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (460x330) mm |
| Rozmiar maszyny (dł. × szer. × wys.) mm | 500×3500×1100 mm |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | Fudżi |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |