| Strefy grzewcze | 6 stref |
|---|---|
| Tunel grzewczy | 1938 mm |
| Wymiar | L3571*W1200*H1450 |
| Czas wschodu | 15 minut |
| Typ kontrolny | Ekran dotykowy i sterownik PLC |
| Nazwa produktu | Automatyczne ładowarki PCB |
|---|---|
| Zastosowanie | Montaż PCB |
| System sterowania | PLC |
| Tryb działania | Automatyczne |
| napięcie | 220 V |
| Warunki | Oryginał używany |
|---|---|
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Zastosowanie | Linia produkcyjna SMT |
| Jakość | 100% Marka |
| Pakiet | Drzewna obudowa |
| Wymiary | L5520*1430*1530 mm |
|---|---|
| Strefy stanowią | Górne 8, dolne 8, 2 strefy chłodzenia |
| Metoda ogrzewania | W pełni wymuszona konwekcja powietrza |
| Sterowanie temperaturą | Sterowanie w pętli zamkniętej PID, napęd SSR |
| Zakres temperatur | Otoczenia --- 300 ℃ |
| Dimensions | L4900*1270*1450 mm |
|---|---|
| Zones constitute | Upper8,bottom8, one cooling zones |
| Length of heating zone | 2800mm |
| Exhaust Requirement | 25 m3/min x2 Vanes |
| Temperature controlling | PID close-loop control, SSR drive |
| Dimensions | L6300*1430*1530 |
|---|---|
| Zones constitute | 10 zones , two cooling zones |
| Heating method | Fully forced air convection |
| Temperature range | Ambient---300℃ |
| Temperature uniform | ±2 ℃ |
| Strefy grzewcze | 6 stref |
|---|---|
| Tunel grzewczy | 1938 mm |
| Wymiar | L3571*W1200*H1450 |
| Chłodzenie | jedna strefa chłodzenia, wentylatory do chłodzenia |
| Typ kontrolny | Ekran dotykowy i sterownik PLC |
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund |
|---|---|
| Czas zmiany magazynu | Około 30 sekund |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAKS. 10 l/min |
| Wymiary | L4250*1430*1450 |
|---|---|
| Typ kontrolny | Sterowanie PC + PLC |
| Zakres temperatury | Otoczenia --- 300 ℃ |
| Maksymalna szerokość PCB | 350 mm |
| Prędkość przenośnika | 0-1800 mm/min |
| Wymiary | L2550*1350*1550 |
|---|---|
| Typ kontrolny | Sterowanie PC + PLC |
| Zakres temperatury | Otoczenia --- 300 ℃ |
| Maksymalna szerokość PCB | 250mm |
| Prędkość przenośnika | 0-1800 mm/min |