| Marka | SAMSUNG |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny środek do czyszczenia szablonów |
|---|---|
| Czas na sprzątanie | 3~5min |
| Maksymalna pojemność zbiornika | 40L |
| Ciśnienie sprężonego powietrza | 00,45 ~ 0,7Mpa |
| Zużycie gazu | 400 ~ 600 l/min |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Numer magazynu | Transport w górę: 1 szt., transport w dół: 2 szt. (lub dostosowany) |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAKS. 10 l/min |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Numer magazynu | Transport w górę: 1 szt., transport w dół: 1 ps (lub dostosowany) |
| Wybierz wysokość kroku | 1-4 (skok 10 mm) |
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund |
| Czas zmiany magazynu | Około 30 sekund |
| Kamera | Rozdzielczość kolorowej kamery CCD: 10 mikro/punkt |
|---|---|
| Źródło światła | Struktura pierścieniowa źródła światła LED RGB |
| Rozmiar PCB | 20 mm × 20 mm do 350 mm x 450 mm |
| Minimalne części | Układ 01005 |
| Prędkość ruchu | 830 mm/SEC (MAX) |
| Rozmiary stołów do drukowania | 300x1500 mm |
|---|---|
| Rozmiar ramy | 370 × 470 mm, 420 × 520 mm, 550 × 650 mm |
| Pozycja drukowania ustalona | Pozycjonowanie zewnętrzne lub pinowe PCB |
| Precyzyjne dostrajanie płyty łóżka | Przód/Tył±10mm P/L±10mm |
| Precyzja druku | ±0,02 mm |
| Rozmiary stołów do drukowania | 300×1250 mm |
|---|---|
| Rozmiar ramy | 370 × 470 mm, 420 × 520 mm, 550 × 650 mm |
| Pozycja drukowania ustalona | Pozycjonowanie zewnętrzne lub pinowe PCB |
| Precyzyjne dostrajanie płyty łóżka | Przód/Tył±10mm P/L±10mm |
| Precyzja druku | ±0,02 mm |
| Rozmiary stołów do drukowania | 400 x 1550 mm |
|---|---|
| Rozmiar siatki stalowej | (370x470)~(550x1750) |
| Pozycja drukowania ustalona | Pozycjonowanie zewnętrzne lub pinowe PCB |
| Precyzyjne dostrajanie płyty łóżka | Przód/Tył±10mm P/L±10mm |
| Precyzja druku | ±0,02 mm |