| Marka | Fudżi |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Nazwa produktu | Maszyna do czyszczenia PCBA |
|---|---|
| Czas na sprzątanie | 0 ~ 99 minut (regulowane) |
| Pojemność zbiornika rozcieńczającego | 70L |
| Czas płukania | 1 minuta/czas (1-59 razy/regulowany) |
| Temperatura czyszczenia (ciecz) | Temperatura pokojowa ~75℃ (regulowana) |
| Nazwa produktu | Maszyna do czyszczenia PCBA |
|---|---|
| Czas na sprzątanie | 0 ~ 99 minut (regulowane) |
| Pojemność zbiornika rozcieńczającego | 70L |
| Czas płukania | 1 minuta/czas (1-59 razy/regulowany) |
| Temperatura czyszczenia (ciecz) | Temperatura pokojowa ~75℃ (regulowana) |
| Kamera | Rozdzielczość kolorowej kamery CCD |
|---|---|
| Źródło światła | Struktura pierścieniowa źródła światła LED RGB |
| Rozmiar PCB | 450 mm x 350 mm |
| Minimalne części | 0201 chip i 0,3 mm pitch |
| Prędkość ruchu | 830 mm/sek. (MAKS.) |
| Kamera | CCD Kolorowa kamera |
|---|---|
| Dostosowanie szerokości | Automatycznie |
| Rozmiar PCB | 20 mm × 20 mm do 360 mm x 400 mm |
| Minimalne części | Układ 01005 |
| Dokładna lokalizacja | < 8 μm |
| Czas na sprzątanie | 3~5min |
|---|---|
| Maksymalna pojemność zbiornika | 40L |
| Ciśnienie sprężonego powietrza | 00,45 ~ 0,7Mpa |
| Zużycie gazu | 400 ~ 600 l/min |
| Czysta metoda | 360° rotacja spryskiwanie czyste |
| Wymiary | L4250 × w1360 × H1650 mm |
|---|---|
| Typ kontrolny | Sterowanie PC + PLC |
| Zakres temperatury | Otoczenia --- 300 ℃ |
| Maksymalna szerokość PCB | 350 mm |
| Prędkość przenośnika | 0-1800 mm/min |
| Rozmiary stołów do drukowania | 300 x 400 mm |
|---|---|
| Rozmiar ramy | 370 × 470 mm, 420 × 520 mm, 550 × 650 mm |
| Pozycja drukowania ustalona | Pozycjonowanie zewnętrzne lub pinowe PCB |
| Precyzyjne dostrajanie płyty łóżka | Przód/Tył±10mm P/L±10mm |
| Precyzja druku | ±0,02 mm |
| Wymiary | L6300*1430*1530 |
|---|---|
| Tunel grzewczy | 3890mm |
| Typ komponentu | Jednostronny lub dwustronny płytek, taki jak CSP, BGA itp. |
| Strefy stanowią | Górne 8, dolne 8, 2 strefy chłodzenia |
| Sterowanie temperaturą | Sterowanie w pętli zamkniętej PID, napęd SSR |
| Heating tunnel | 1938mm |
|---|---|
| Dimension | L2550*W750*H1250 |
| Rising time | 15 mins |
| Controlling type | Touch screen and PLC |
| Temperature controlling | PID close-loop control, SSR drive |