| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Wybierz wysokość kroku | 1-4 (skok 10 mm) |
| Wysokość transportu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Zasilacz | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 300 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (350x250) |
| MAX pojemność PCB | 20 szt |
|---|---|
| Czas ładowania PCB | Około 20 sekund |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAX30L/minutę |
| Maksymalny rozmiar ramki ekranu | 737 * 737 mm |
|---|---|
| Płytka PCB Maksymalny rozmiar | 400*340mm |
| Prędkość ściągaczki | 6-200 mm/sek |
| Powtarzaj dokładność pozycji | ±0,01 mm |
| Dokładność drukowania | ±0,025 mm |
| Kamera | Pełnokolorowy szybki przemysłowy aparat cyfrowy |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 50 × 50 mm do 460 x 360 mm (podwójne szyny) |
| Dostosowanie szerokości | Automatycznie |
| Minimalne części | Układ 01005 |
| Dokładna lokalizacja | < 8 μm |
| Szerokość cewki | Rolka papieru o średnicy 8 mm i rolka z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Rozmiar komponentu RC | 01005/0201/0402/0603/0805/1206/1210 |
| CT splicing | 8-10S ((Nie obejmuje czasu ręcznego) |
| Współczynnik zaliczenia | 98% |
| Waga | 75 kg |
| Power Supply Requirements | 3PH, 380 VAC, 5 Wires |
|---|---|
| Chemical Cleaning Modules | Chemical pre-cleaning or isolation section, chemical cycle cleaning, wind cutting isolating |
| Product Features | Main control panel, touch screen control system, stainless steel mesh conveyor system or chain conveyor system, spraying tube and spraying nozzle |
| Body Material | Corrosion Resistant Superior PP Material |
| Final Wind Cutting Isolating and Drying | Final wind cutting isolating(cold air drying), hot air drying, cold air drying |
| Kamera | CCD Kolorowa kamera |
|---|---|
| Dostosowanie szerokości | Automatycznie |
| Rozmiar PCB | 20 mm × 20 mm do 360 mm x 400 mm |
| Minimalne części | Układ 01005 |
| Dokładna lokalizacja | < 8 μm |
| Solder pot capacity | 390kg |
|---|---|
| Controlling type | Touch screen and PLC |
| Dimension | 3440(L)*1370(W)*1650(H) |
| PCB width | 50-400mm |
| Preheating zone | 1 upper preheating zones 2 individual bottom preheating zones |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
|---|---|
| Czas dostawy | 20 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-5 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Miejsce pochodzenia | Japonia |
| Nazwa handlowa | Fuji |