| MAX pojemność PCB | 20 sztuk |
|---|---|
| Czas ładowania PCB | Około 20 sekund |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAX30L/minutę |
| MAX pojemność PCB | 50 SZT |
|---|---|
| Czas ładowania PCB | Około 20 sekund |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAX30L/minutę |
| Nazwa | Maszyna do cięcia PCB z wieloma ostrzami V CUT |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia | 100 mm-nieograniczona |
| Grubość PCB | 0,5-3,2 mm |
| Szybkość podawania | 0-500mm/s |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Marka | SAMSUNG |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | Fudżi |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | Fudżi |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | Fudżi |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | Fudżi |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | Fudżi |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |