| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 150 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | 50x50) ↓ 450x330) |
| Rozmiar maszyny (dł. × szer. × wys.) mm | 500x620x1600 mm |
| Pamięć | 5000000 punktów |
|---|---|
| Kanał testowy | 6 kanałów |
| Częstotliwość pobierania próbek | 0.05s ~ 30 min |
| Precyzja | ±0,5 ℃ |
| Zakres temperatury | -40 ℃ ~ 1370 ℃ |
| Kamera | CCD Kolorowa kamera |
|---|---|
| Dostosowanie szerokości | Automatycznie |
| Rozmiar PCB | 20 mm × 20 mm do 500 mm x 400 mm |
| Minimalne części | Układ 01005 |
| Dokładna lokalizacja | < 8 μm |
| Nazwa produktu | Środek czyszczący do powierzchni PCB |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 50*50-445*350 mm |
| Myślenie PCB | 0,6-5 mm |
| przenośniki taśmowe | Płaski pas ESD |
| Metoda czyszczenia | Pędzel + wałek + jony dodatnie i ujemne |
| Wymiary | Dł.2100*1050×Wys.1450mm |
|---|---|
| Typ kontrolny | Sterowanie PC + PLC |
| Zakres temperatury | Otoczenia --- 300 ℃ |
| Maksymalna szerokość PCB | 200mm |
| Prędkość przenośnika | 0-1800 mm/min |
| System sterowania | Plc +Kunlun Tongtai |
|---|---|
| prędkość przenośnika | 0,3-3 m/min |
| Główna długość fali szczytowej UV | 280 nm ~ 420 nm główny szczyt UVA 395 nm |
| Życie UV | 3000H |
| Wymiary | 1500L * 910W * 1800H (mm) |
| Model | HRGD1400S |
|---|---|
| Wymiary | 2240*400*1950mm |
| Maksymalna szerokość materiału | 16 mm |
| Ilość szpul | 1400 |
| strona | podwójna strona |
| Wymiary | 2900(dł.)*1150(szer.)*1350(wys.) |
|---|---|
| Typ kontrolny | Ekran dotykowy + PLC |
| Zakres temperatur | Otoczenia --- 350 ℃ |
| Maksymalna szerokość PCB | 400mm |
| Prędkość przenośnika | 200 MM-1800 MM/min |
| Pamięć | 5000000 punktów |
|---|---|
| Test Channel | 6 /9/10 channels |
| Sampling frequency | 0.05s~30 Min |
| Precision | ±0.5℃ |
| temperature range | -40 ℃ ~ 1370 ℃ |
| Wymiary | L3470*1370*1650 |
|---|---|
| Typ kontrolny | Sterowanie PC + PLC |
| Zakres temperatury | Otoczenia --- 300 ℃ |
| Maksymalna szerokość PCB | 400 mm |
| Prędkość przenośnika | 0-1800 mm/min |