| Zastosowanie | Zespół PCB |
|---|---|
| Nazwa produktu | Przewoźniki do obsługi PCB |
| Długość | Dostosowywanie |
| Szerokość | Dostosowywanie |
| Gwarancja | 1 rok |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 100 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (350x250) mm |
| Wymiary | L4900*1270*1450mm |
|---|---|
| Strefy stanowią | 8 stref |
| Sterowanie temperaturą | Sterowanie w pętli zamkniętej PID, napęd SSR |
| Zakres temperatury | Otoczenia --- 300 ℃ |
| Dokładność temperatury | ± 1 ℃ |
| Wymiary | L2550*1350*1550 |
|---|---|
| Typ kontrolny | Sterowanie PC + PLC |
| Zakres temperatury | Otoczenia --- 300 ℃ |
| Maksymalna szerokość PCB | 250mm |
| Prędkość przenośnika | 0-1800 mm/min |
| Wymiary | L2550*1350*1550 |
|---|---|
| Typ kontrolny | Sterowanie PC + PLC |
| Zakres temperatury | Otoczenia --- 300 ℃ |
| Maksymalna szerokość PCB | 250mm |
| Prędkość przenośnika | 0-1800 mm/min |
| Wymiary | L3750*1360*1550 |
|---|---|
| Typ kontrolny | Sterowanie PC + PLC |
| Zakres temperatury | Otoczenia --- 300 ℃ |
| Maksymalna szerokość PCB | 300 MM |
| Prędkość przenośnika | 0-1800 mm/min |
| ixing Pojemność dolnej puszki | 10 kg |
|---|---|
| Mieszanie mocy grzewczej | 1,6kw |
| Zakres temperatur | 0-350 ℃ |
| Karmienie | Ciągły 3-4kg/15min |
| Silnik mieszający | 1φ 220 V 90 W |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 100 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (350x250) mm |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Maksymalna pojemność PCB | 20 sztuk |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAX10L/minutę |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 300 V/A |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Zasilanie | 100-220 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 100 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (350x250) |
| Rozmiar maszyny (dł. × szer. × wys.) mm | 50*50-445*330mm |