| Marka | Fudżi |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | Fudżi |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Czas czyszczenia | 0 ~ 99 minut (regulowane) |
|---|---|
| Pojemność zbiornika rozcieńczającego | 70L |
| Spłucz czas | 1 minuta/czas (1-59 razy/regulowany) |
| Temperatura czyszczenia (ciecz) | Temperatura pokojowa ~75℃ (regulowana) |
| Waga netto | 400 kg |
| Pamięć | 5000000 punktów |
|---|---|
| Kanał testowy | 6 /9/10kanały |
| Częstotliwość pobierania próbek | 0.05s ~ 30 min |
| Precyzja | ±0,5 ℃ |
| Zakres temperatury | -40 ℃ ~ 1370 ℃ |
| Strefy grzewcze | 6 stref |
|---|---|
| Tunel grzewczy | 1540 mm |
| Wymiar | L2550*W750*H1250 |
| Typ kontrolny | Ekran dotykowy i sterownik PLC |
| Metoda ogrzewania | W pełni wymuszona konwekcja powietrza |
| Rozmiary stołów do drukowania | 300x1500 mm |
|---|---|
| Rozmiar ramy | 370 × 470 mm, 420 × 520 mm, 550 × 650 mm |
| Pozycja drukowania ustalona | Pozycjonowanie zewnętrzne lub pinowe PCB |
| Precyzyjne dostrajanie płyty łóżka | Przód/Tył±10mm P/L±10mm |
| Precyzja druku | ±0,02 mm |
| Rozmiary stołów do drukowania | 300x650 mm |
|---|---|
| Rozmiar ramy | 370 x 470 mm, 420 x 520 mm, 550 x 850 mm |
| Pozycja drukowania ustalona | Pozycjonowanie zewnętrzne lub pinowe PCB |
| Precyzyjne dostrajanie płyty łóżka | Przód/Tył±10mm P/L±10mm |
| Precyzja druku | ±0,02 mm |
| Czas karmienia | Ciągły 3-4kg/15min |
|---|---|
| Pojemność mieszania cyny dolnej | 10 kg |
| Normalna moc robocza | 0,4 kW |
| Mieszanie mocy grzewczej | 1,6kw |
| Zakres temperatur | 0-350 ℃ |
| napięcie | 220 V AC 60 Hz/50 Hz 40 W |
|---|---|
| Wielkość | Dł.360*szer.300*wys.350MM |
| Waga | 35kg |
| wydajność | 2500-3000szt/h |
| Wzrost | 3~25 ustawialne |
| Nazwa produktu | Maszyna do czyszczenia PCBA |
|---|---|
| Czas na sprzątanie | 0 ~ 99 minut (regulowane) |
| Pojemność zbiornika rozcieńczającego | 70L |
| Czas płukania | 1 minuta/czas (1-59 razy/regulowany) |
| Temperatura czyszczenia (ciecz) | Temperatura pokojowa ~75℃ (regulowana) |