| MAX pojemność PCB | 50 SZT |
|---|---|
| Czas ładowania PCB | Około 20 sekund |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAX30L/minutę |
| Dokładność | 990,99% (0201) |
|---|---|
| Kategoria produktu | Maszyna rentgenowska |
| System obrazowania | Typ detektora płaskiego (FPD), efektywny zasięg detekcji: 430mmx430mm, matryca pikseli 3072*3072 pik |
| Wymiar | 950*1460*1960 mm |
| Próbki zastosowań | NIEOKREŚLONY |
| Nazwa produktu | Automatyczny mikser pasty lutowniczej |
|---|---|
| Zdolność do pracy | 500g*2 puszki |
| Szybkość biegu | Pierwsze obroty: 800 obr./min; Obroty wtórne: 600 obr./min |
| Tryb wyświetlania | Cyfrowy wyświetlacz LED mikrokomputera |
| Zasilanie | AC220V 50/60Hz 180W |
| Wymiar | 850L*1100W*1400H (mm) |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar nośnika | Max: 330 (l)*250 (w) (mm) |
| Zakres ustawienia cesarstwa | MAX400 ℃ |
| Dokładność pozycji | +/- 0,05 mm |
| Pojemność tygla lutowniczego | 15 kg/szt |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli pasty lutowniczej 3D |
|---|---|
| Najmniejszy rozmiar komponentu | 01005 |
| Maksymalny rozmiar PCB | 55*55 ~450*450 mm |
| Czas wykrywania wiarygodności | 00,3 sekundy na sztukę |
| Szybkość kontroli | 0.42 SEC/FOV |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |