| Marka | Fudżi |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | Fudżi |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Nazwa produktu | Maszyna do odzyskiwania żużlu lutowniczego |
|---|---|
| ixing Pojemność dolnej puszki | 10 kg |
| Mieszanie mocy grzewczej | 1,6kw |
| Zakres temperatur | 0-350 ℃ |
| Czas karmienia | Ciągły 3-4kg/15min |
| Nazwa produktu | Maszyna do liczenia komponentów szpul rentgenowskich |
|---|---|
| Dokładność | 990,99% (0201) |
| Rozstrzygnięcie | 3072*3072px |
| Szybkość obrazowania | 5 EDS/s |
| Odczytywanie pikseli | 20 milionów/calo |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli pasty lutowniczej 3D |
|---|---|
| Najmniejszy rozmiar komponentu | 01005 |
| Maksymalny rozmiar PCB | 630 x 686 mm |
| Czas wykrywania wiarygodności | 00,3 sekundy na sztukę |
| Szybkość kontroli | 0.42 SEC/FOV |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Nazwa produktu | Maszyna do liczenia komponentów szpul rentgenowskich |
|---|---|
| Dokładność | 990,99% (0201) |
| Rozstrzygnięcie | 3072*3072px |
| Szybkość obrazowania | 5 EDS/s |
| Odczytywanie pikseli | 20 milionów/calo |
| Wymagane ciśnienie N2 | 0,4-0,6MPa |
|---|---|
| Nazwa produktu | HRX-31D online selektywne lutowanie fali |
| Kategoria produktu | Maszyna do lutowania fal selektywnych SMT |
| Waga netto | 2500 kg |
| Oś pozycjonowania | X, Y, Z |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Czas na rowerze | Około 12 sekund |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAX10L/minutę |
| Max rozmiar | 737 x 737 mm |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar PCB | 510X340mm(530X340mm) |
| Wysokość transportu | 900±40 mm |
| Prędkość ściągaczki | 6 ~ 200 mm/sek |
| Dokładność drukowania | ± 0,02 mm |