| Rozmiary stołów do drukowania | 300 x 400 mm |
|---|---|
| Rozmiar ramy | 370 × 470 mm, 420 × 520 mm, 550 × 650 mm |
| Pozycja drukowania ustalona | Pozycjonowanie zewnętrzne lub pinowe PCB |
| Precyzyjne dostrajanie płyty łóżka | Przód/Tył±10mm P/L±10mm |
| Precyzja druku | ±0,02 mm |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli pasty lutowniczej 3D |
|---|---|
| Najmniejszy rozmiar komponentu | 01005 |
| Maksymalny rozmiar PCB | 55*55 ~450*450 mm |
| Czas wykrywania wiarygodności | 00,3 sekundy na sztukę |
| Szybkość kontroli | 0.42 SEC/FOV |
| Mesh Belt Material | SUS316 |
|---|---|
| Power Supply Requirements | 3PH, 380 VAC, 5 Wires |
| Body Material | Corrosion Resistant Superior PP Material |
| Final Wind Cutting Isolating and Drying | Final wind cutting isolating(cold air drying), hot air drying, cold air drying |
| Size | L5860mm*W1650mm*H1650mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Bestemp |
| Numer modelu | X6 |
| Strefy grzewcze | 7-10 stref |
|---|---|
| Tunel grzewczy | 3250 mm |
| Wymiar | L4450*W1370*H1600 |
| Czas wschodu | 5-15 minut. |
| Typ kontrolny | Ekran dotykowy i sterownik PLC |
| Dimensions | 2900(L)*1150(W)*1350(H) |
|---|---|
| Controlling type | Touchscreen + PLC |
| Temperature range | Ambient---350℃ |
| Max PCB width | 50~400mm (Width) |
| Conveyor speed | 200-1800mm/min |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania ołowiu tranzystorów mocy |
|---|---|
| napięcie | 220 V AC 60 Hz/50 Hz 90 W |
| Wielkość | L360 *W380*H430 |
| Waga | 32,5 kg |
| wydajność | 4800-5400szt/godz |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | Fudżi |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |