| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 100 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (460x330) mm |
| Rozmiar maszyny (dł. × szer. × wys.) mm | 800x750x1100 mm |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAKS. 10 l/min |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 300 V/A |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAX30L/minutę |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Zasilacz | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 300 V/A |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAX30L/minutę |
| Zasilacz | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 300 V/A |
| Nazwa produktu | Środek czyszczący do powierzchni PCB |
|---|---|
| Model | HR-460QJ |
| Rozmiar PCB | 530*460mm |
| Grubość PCB | 0,6-5 mm |
| przenośniki taśmowe | Płaski pas ESD |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 100 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (350x250) mm |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Maksymalna pojemność PCB | 300 szt |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAX30 l/min |
| nazwisko | Pin pozycjonowania PCB |
|---|---|
| Zastosowanie | Do półautomatycznej drukarki pasty lutowniczej |
| Całkowita długość | 11 mm |
| Średnica | 4 mm |
| Rozmiar szpilki | 1,0 1,5 2,0 2,5 3,0 3,5 |
| Strefy grzewcze | 4 strefy |
|---|---|
| Czas wschodu | 15 minut |
| Typ kontrolny | Ekran dotykowy i sterownik PLC |
| Sterowanie temperaturą | Sterowanie w pętli zamkniętej PID, napęd SSR |
| Dokładność temperatury | ± 1 ℃ |