| Strefy grzewcze | 4 strefy |
|---|---|
| Tunel grzewczy | 980 mm |
| Wymiar | L1920*W750*H1250 |
| Czas wschodu | 15 minut |
| Typ kontrolny | Ekran dotykowy i sterownik PLC |
| Product Features | Main control panel, touch screen control system, stainless steel mesh conveyor system or chain conveyor system, spraying tube and spraying nozzle |
|---|---|
| Body Material | Corrosion Resistant Superior PP Material |
| Final Wind Cutting Isolating and Drying | Final wind cutting isolating(cold air drying), hot air drying, cold air drying |
| Moduły czyszczenia chemicznego | Sekcja wstępnego czyszczenia chemicznego lub izolacji, czyszczenie w cyklu chemicznym, izolacja popr |
| Product Category | SMT Cleaning Machine |
| Wymagane ciśnienie N2 | 00,4-0,6Mpa |
|---|---|
| Nazwa produktu | SEL-31 Maszyna do lutowania selektywnego na fali online Maszyna do lutowania selektywnego |
| Kategoria produktu | Maszyna do lutowania falą SMT |
| Waga netto | 1200 kg |
| Oś pozycjonowania | X, Y, Z |
| Zastosowanie | Linia produkcyjna SMT |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 460 x 400 |
| Warunki | Oryginał używany |
| Pojemność podajnika | 120ea Stała podstawa zasilająca |
| Jakość | 100% Marka |
| Zastosowanie | Linia produkcyjna SMT |
|---|---|
| Warunki | Oryginał używany |
| Rozmiar PCB | 510 mm x 534 mm |
| Jakość | 100% Marka |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| składniki | Źródło promieniowania rentgenowskiego, jednostka obrazująca obraz, komputerowy system przetwarzania |
|---|---|
| System obrazowania | Typ detektora płaskiego (FPD), efektywny zasięg detekcji: 430mmx430mm, matryca pikseli 3072*3072 pik |
| Baza danych | Obsługa połączenia z inteligentnymi systemami MES, ERP i WMS |
| Próbki zastosowań | NIEOKREŚLONY |
| Funkcja | Automatyczne zliczanie materiałów resztkowych na liniach produkcyjnych SMT |
| składniki | Źródło promieniowania rentgenowskiego, jednostka obrazująca obraz, komputerowy system przetwarzania |
|---|---|
| Funkcja | Automatyczne zliczanie materiałów resztkowych na liniach produkcyjnych SMT |
| Baza danych | Obsługa połączenia z inteligentnymi systemami MES, ERP i WMS |
| Wymiar | 950*1460*1960 mm |
| Kategoria produktu | Maszyna rentgenowska |
| Nazwa produktu | Urządzenie do czyszczenia szablonu elektrycznego |
|---|---|
| Pneumatyczne czyszczenie szablonu | Lewy i prawy ruchomy próżno czyszczenie płynu pod wysokim ciśnieniem |
| Metoda suszenia | Suszenie wody na gorące powietrze pod wysokim ciśnieniem |
| Czas czyszczenia | 2-5 minut czyszczenie Liczba Izolacja Refluks 40 sekund |
| Spłucz czas | 2-5 minut |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| MAX pojemność PCB | 300 sztuk (płytka PCB o grubości 0,6 mm) |
| Czas na rowerze | Około 8 sekund |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAX10L/minutę |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 300 V/A |
| Wymagane źródło powietrza | 00,4-0,6Mpa |
|---|---|
| Pełna kontrola komputera | - Tak, proszę. |
| Pojemność tygla lutowniczego | 15 kg/szt |
| Szerokość przenośnika | 50-400mm |
| Wymiar | Dł. 1400 mm X szer. 1450 mm X wys. 1700 mm |