| Memory | 5000000 points |
|---|---|
| Test Channel | 6 channels |
| Sampling frequency | 0.05s~30 Min |
| Precision | ±0.5℃ |
| temperature range | -40 ℃ ~ 1370 ℃ |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Czas na rowerze | Około 10 sekund. |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAX10L/minutę |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 100 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (450x350) mm |
| Rozmiar maszyny (dł. × szer. × wys.) mm | 800 × 700 × 910 mm |
| Marka | Fudżi |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | Fudżi |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | Fudżi |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Numer magazynu | Transport w górę: 1 szt., transport w dół: 1 ps (lub dostosowany) |
| Wybierz wysokość kroku | 1-4 (skok 10 mm) |
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund |
| Czas zmiany magazynu | Około 30 sekund |
| Wymiar | Dł. 1400 mm X szer. 1450 mm X wys. 1700 mm |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar nośnika | Dł. 400 X szer. 400 MM |
| Szerokość przenośnika | 50-400mm |
| Dokładność pozycji | +/- 0,05 mm |
| Pojemność tygla lutowniczego | 15 kg/szt |
| ixing Pojemność dolnej puszki | 10 kg |
|---|---|
| Mieszanie mocy grzewczej | 0,6kw |
| Zakres temperatur | 0-350 ℃ |
| KARMIENIE | Ciągłe 3-4 kg/60 minut |
| Mieszanie silnika | 1φ 220 V 90 W |
| Wymiary | 2200*1200*1600 mm |
|---|---|
| Typ kontrolny | Ekran dotykowy + PLC |
| Zakres temperatur | Otoczenia --- 350 ℃ |
| Maksymalna szerokość PCB | 250 mm |
| Prędkość przenośnika | 200 MM-1800 MM/min |