| Max rozmiar | 737 x 737 mm |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar PCB | 510X340mm(530X340mm) |
| Wysokość transportu | 900±40 mm |
| Prędkość ściągaczki | 6 ~ 200 mm/sek |
| Dokładność drukowania | ± 0,02 mm |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund |
| Czas zmiany magazynu | Około 30 sekund |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAKS. 10 l/min |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund |
| Czas zmiany magazynu | Około 30 sekund |
| Wysokość transportu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAKS. 10 l/min |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAX30L/minutę |
| największy rozmiar | 737 x 737 mm |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar PCB | 510X340mm(530X340mm) |
| Wysokość transportowa | 900±40 mm |
| Prędkość ściągaczki | 6 ~ 200 mm/sek |
| Dokładność drukowania | ±0,02 mm |
| Nazwa produktu | Automatyczny podajnik preform lutowniczych |
|---|---|
| Materiał | Twarde aluminium + wykończenie |
| Tryb pracy | Automatyczny |
| Precyzja karmienia | 0.1 |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Product name | Electrical Stencil Cleaning Machine |
|---|---|
| Clean method | left and right movable high-pressure liquid spray cleaning |
| Cleaning time | 2-5 minutes cleaning liquid isolation reflux time 40 seconds |
| Cleaning liquid capacity | 50L |
| Air supply | 0.45Mpa~0.7Mpa |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli AOI |
|---|---|
| Zastosowanie | Kontrola PCB |
| Rozmiar PCB | 20 mm × 20 mm do 450 mm x 350 mm |
| Wymiar maszyny (dł. * szer. * wys.) | Dł. 1120 mm × 900 mm × 1400 mm |
| Władza | AC220v, 10%, pojedyncza faza 5a 50/60hz, zużycie energii 600w |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Czas na rowerze | Około 10 sekund. |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAX10L/minutę |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 300 V/A |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Wybierz wysokość kroku | 1-4 (skok 10 mm) |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAKS. 10 l/min |