| Numer magazynu | Transport w górę: 1 szt., transport w dół: 1 ps (lub dostosowany) |
|---|---|
| Wybierz wysokość kroku | 1-4 (skok 10 mm) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 300 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (350x250) mm |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | 50x50) ↓ 450x330) |
|---|---|
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 150 V/A |
| Ostrze | SKD - II materiał importowany z Japonii, |
|---|---|
| Prędkość wrzeciona | 200 mm/s |
| Największa długość cięcia płyty PC | 400 mm |
| Grubość PCB | 0,5-3,2 mm |
| Grubość rowka V | 0,25-2,0 mm |
| Czas zmiany magazynu | Około 30 sekund |
|---|---|
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAKS. 10 l/min |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 300 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (350x250) mm |
| Rozmiary stołów do drukowania | 300x1500 mm |
|---|---|
| Rozmiar ramy | 370 × 470 mm, 420 × 520 mm, 550 × 650 mm |
| Pozycja drukowania ustalona | Pozycjonowanie zewnętrzne lub pinowe PCB |
| Precyzyjne dostrajanie płyty łóżka | Przód/Tył±10mm P/L±10mm |
| Precyzja druku | ±0,02 mm |
| Wybierz wysokość kroku | 1-4 (skok 10 mm) |
|---|---|
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAKS. 10 l/min |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 300 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (350x250) |
| Nazwa produktu | Automatyczny podajnik preform lutowniczych |
|---|---|
| Materiał | Twarde aluminium + wykończenie |
| Tryb pracy | Automatyczny |
| Precyzja karmienia | 0.1 |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Pełna kontrola komputera | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Wymagane ciśnienie N2 | 00,4-0,6Mpa |
| Wymagane źródło powietrza | 00,4-0,6Mpa |
| Metoda podgrzewania | Górne ogrzewanie IR |
| Wymiar | Dł. 2860 mm X szer. 1650 mm X wys. 1650 mm |
| Marka | SAMSUNG |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Akcje | duże |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Marka | SAMSUNG |
|---|---|
| Condition | original/copy |
| Quality | top qualiy |
| Akcje | duże |
| Packaging Details | Carton |