| Pojemność mieszania cyny dolnej | 70 KG |
|---|---|
| Moc maszyny | 4,3 kW |
| Zakres prędkości separacji | 15 kg / 60 min |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Czas dostawy | 5-10 dni roboczych |
| Nazwa produktu | Maszyna do cięcia ołowiu |
|---|---|
| napięcie | 220 V AC 60 Hz/50 Hz 40 W |
| Wielkość | Dł.360*szer.300*wys.350MM |
| Waga | 35kg |
| wydajność | 2500-3000szt/h |
| napięcie | 220 V AC 60 Hz/50 Hz 40 W |
|---|---|
| Wielkość | L610*W500*H700 MM |
| Waga | 115 kg |
| wydajność | 7200 PCS/h |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Maksymalna pojemność PCB | 300 szt |
| Wysokość transportu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAX30 l/min |
| Zasilacz | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 300 V/A |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| MAX pojemność PCB | 200 sztuk (płytka PCB o grubości 0,6 mm) |
| Czas na rowerze | Około 10 sekund. |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Szerokość cewki | 8-24MM Papier * tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Rozmiar komponentu RC | 01005/0201/0402/0603/0805/1206/1210 |
| CT splicing | 8-10S ((Nie obejmuje czasu ręcznego) |
| Współczynnik zaliczenia | 99% |
| Waga | 95 KG (baterie nie są dołączone) |
| nazwisko | Podtrzymacz typu L |
|---|---|
| Zastosowanie | Do półautomatycznej drukarki pasty lutowniczej |
| Całkowita długość | 65/70 mm |
| Szeroki | 12 mm |
| wysoki | 20mm |
| napięcie | 220 V AC 60 Hz/50 Hz 40 W |
|---|---|
| Wielkość | L360*W210*H140MM |
| Waga | 24 KG |
| wydajność | 30000-60000 PCS/h |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Zasada działania | Badania nieniszczące z wykorzystaniem różnic absorpcji promieni rentgenowskich |
|---|---|
| Wykrywalny pakiet | Chipy, opakowania zbiorcze, opakowania ESD, taca JEDEC, tuba, tranzystor |
| Próbki zastosowań | NIEOKREŚLONY |
| składniki | Źródło promieniowania rentgenowskiego, jednostka obrazująca obraz, komputerowy system przetwarzania |
| Integracja | Możliwość integracji z systemami MES |
| Marka | SAMSUNG |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Akcje | duże |
| Szczegóły pakowania | Karton |