| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli AOI |
|---|---|
| Źródło światła | Struktura pierścieniowa źródła światła LED RGB |
| Rozmiar PCB | 20 mm × 20 mm do 350 mm x 450 mm |
| Minimalne części | Układ 01005 |
| Dokładna lokalizacja | <8μm |
| Maksymalna długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Grubość cięcia | 0,5 do 3,5 mm |
| Ciśnienie pracy | 0,6 do 0,8 Mpa, źródło suchego powietrza |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Czas dostawy | 3-10 dni roboczych |
| Pojemność mieszania cyny dolnej | 70 KG |
|---|---|
| Moc maszyny | 4,3 kW |
| Zakres prędkości separacji | 15 kg / 60 min |
| Wrota karmiące | Odpady o masie ≤ 10 kg*2 |
| Waga netto | Około 110 kg |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAX10L/minutę |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 300 V/A |
| Nazwa produktu | Płytka PCB V do cięcia rowu |
|---|---|
| Ostrze | SKD - II materiał importowany z Japonii, |
| Prędkość wrzeciona | 200 mm/s |
| Największa długość cięcia płyty PC | 400 mm |
| Grubość PCB | 0,5-3,2 mm |
| Nazwa produktu | Maszyna do czyszczenia PCBA |
|---|---|
| Czas na sprzątanie | 0 ~ 99 minut (regulowane) |
| Pojemność zbiornika rozcieńczającego | 70L |
| Czas płukania | 1 minuta/czas (1-59 razy/regulowany) |
| Temperatura czyszczenia (ciecz) | Temperatura pokojowa ~75℃ (regulowana) |
| Nazwa produktu | H910 AOI Maszyna inspekcyjna |
|---|---|
| Źródło światła | Struktura pierścieniowa źródła światła LED RGB |
| Rozmiar PCB | 20 mm × 20 mm do 350 mm x 450 mm |
| Minimalne części | Układ 01005 |
| Dokładna lokalizacja | <8μm |
| Dostosowanie szerokości | Kontrolowane przyciskiem elektrycznym |
|---|---|
| Kamera | Sony CCD Kolorowa kamera |
| Rozmiar PCB | 25 mm × 25 mm do 350 mm x 450 mm |
| Minimalne części | Układ 01005 |
| Dokładna lokalizacja | < 8 μm |
| Rozmiary stołów do drukowania | 300x1500 mm |
|---|---|
| Rozmiar ramy | 370 × 470 mm, 420 × 520 mm, 550 × 650 mm |
| Pozycja drukowania ustalona | Pozycjonowanie zewnętrzne lub pinowe PCB |
| Precyzyjne dostrajanie płyty łóżka | Przód/Tył±10mm P/L±10mm |
| Precyzja druku | ±0,02 mm |
| Dimensions | 2900(L)*1150(W)*1350(H) |
|---|---|
| Controlling type | PC + PLC controlling |
| Temperature range | Ambient---300℃ |
| Max PCB width | 250mm |
| Prędkość przenośnika | 0-1800 mm/min |