| MAX pojemność PCB | 20 sztuk |
|---|---|
| Czas ładowania PCB | Około 20 sekund |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAX30L/minutę |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 100 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (460x330) mm |
| Rozmiar maszyny (dł. × szer. × wys.) mm | 500×3500×1100 mm |
| Nazwa produktu | Pcb Automatyczny 90 stopniowy przenośnik obrotowy |
|---|---|
| Rozmiar PCB | (50x50) ~ (460x330) |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
| Rozmiar maszyny | 700x750x1300 mm |
| Czas cyklu | Około 15 sekund. |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 100 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (460x330) mm |
| Maksymalna długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Grubość cięcia | 0,5 do 3,5 mm |
| Ciśnienie pracy | 0,6 do 0,8 Mpa, źródło suchego powietrza |
| Maksymalna wysokość elementu | 60mm |
| Wymiar | 680 x 300 x 1100 mm |
| Nazwa produktu | Płytka PCB V do cięcia rowu |
|---|---|
| Ostrze | SKD - II materiał importowany z Japonii, |
| Prędkość wrzeciona | 200 mm/s |
| Największa długość cięcia płyty PC | 400 mm |
| Grubość PCB | 0,5-3,2 mm |
| Nazwa produktu | Maszyna do odkręcania płyt PCB z wieloma ostrzami |
|---|---|
| Ostrze | SKD - II materiał importowany z Japonii, |
| Prędkość wrzeciona | 200 mm/s |
| Długość PCB | Nieograniczony |
| Grubość PCB | 0,6-3,0 mm |
| Nazwa produktu | Maszyna do cięcia PCB z wieloma ostrzami |
|---|---|
| Ostrze | SKD - II materiał importowany z Japonii, |
| Prędkość wrzeciona | 200 mm/s |
| Długość PCB | Nieograniczony |
| Grubość PCB | 0,6-3,0 mm |
| Nazwa | Maszyna do cięcia PCB |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia | Nie ograniczać |
| Tryb działania | Automatyczny |
| Grubość PCB | 0,5-3,2 mm |
| Szerokość cięcia | 8-200mm |
| Nazwa | Maszyna do automatycznego cięcia PCB w kształcie V typu gilotyny |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia | 330 mm |
| Grubość cięcia | 0,5 do 3,5 mm |
| Ciśnienie pracy | 0,6 do 0,8 Mpa, źródło suchego powietrza |
| Wymiar | 680 x 300 x 1100 mm |