| Nazwa produktu | Maszyna do cięcia PCB typu gilotyny |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia | 330 mm |
| Grubość cięcia | 0,5 do 3,5 mm |
| Ciśnienie pracy | 0,6 do 0,8 Mpa, źródło suchego powietrza |
| Napięcie robocze | AC 220V 50~60HZ |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | Fudżi |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | Fudżi |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | Fudżi |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Nazwa produktu | Maszyna do czyszczenia PCBA |
|---|---|
| Czas na sprzątanie | 0 ~ 99 minut (regulowane) |
| Pojemność zbiornika rozcieńczającego | 70L |
| Czas płukania | 1 minuta/czas (1-59 razy/regulowany) |
| Temperatura czyszczenia (ciecz) | Temperatura pokojowa ~75℃ (regulowana) |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Numer magazynu | Transport w górę: 1 szt., transport w dół: 1 ps (lub dostosowany) |
| Wybierz wysokość kroku | 1-4 (skok 10 mm) |
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund |
| Czas zmiany magazynu | Około 30 sekund |
| Rozmiary stołów do drukowania | 300x1500 mm |
|---|---|
| Rozmiar ramy | 370 × 470 mm, 420 × 520 mm, 550 × 650 mm |
| Pozycja drukowania ustalona | Pozycjonowanie zewnętrzne lub pinowe PCB |
| Precyzyjne dostrajanie płyty łóżka | Przód/Tył±10mm P/L±10mm |
| Precyzja druku | ±0,02 mm |
| Strefy grzewcze | 10 stref |
|---|---|
| Tunel grzewczy | 3250 mm |
| Wymiar | L4450*W1370*H1600 |
| Czas wschodu | 5-15 minut. |
| Typ kontrolny | Ekran dotykowy i sterownik PLC |
| Machine Type | Automatic Solder Dross Separating Machine |
|---|---|
| ixing Capacity of Bottom Tin | 10KG |
| Mixing Heating Power | 1.6KW |
| Temperature Scope | 0-350℃ |
| Mixing motor | 1φ 220V 90W |