| Woltaż | 220 V AC 60 Hz/50 Hz 40 W |
|---|---|
| Rozmiar | Dł.360*szer.300*wys.350MM |
| Waga | 35 kg |
| Efektywność | 2500-3000szt/h |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Nazwa | Półautomatyczna maszyna do cięcia kondensatorów |
|---|---|
| napięcie | 220 V AC 60 Hz/50 Hz 40 W |
| Wielkość | Dł.360*szer.300*wys.350MM |
| Waga | 35kg |
| wydajność | 2500-3000szt/h |
| Nazwa produktu | Giętarka do cięcia ołowiu |
|---|---|
| napięcie | 220 V AC 60 Hz/50 Hz 90 W |
| Wielkość | L360 *W380*H430 |
| Waga | 32,5 kg |
| wydajność | 4800-5400szt/godz |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania ołowiu |
|---|---|
| napięcie | 220 V AC 60 Hz/50 Hz 90 W |
| Wielkość | L360 *W380*H430 |
| Waga | 32,5 kg |
| wydajność | 4800-5400szt/godz |
| Rozmiary stołów do drukowania | 300x1500 mm |
|---|---|
| Rozmiar ramy | 370 × 470 mm, 420 × 520 mm, 550 × 650 mm |
| Pozycja drukowania ustalona | Pozycjonowanie zewnętrzne lub pinowe PCB |
| Precyzyjne dostrajanie płyty łóżka | Przód/Tył±10mm P/L±10mm |
| Precyzja druku | ±0,02 mm |
| Nazwa produktu | Maszyna do czyszczenia PCBA |
|---|---|
| Czas na sprzątanie | 0 ~ 99 minut (regulowane) |
| Pojemność zbiornika rozcieńczającego | 70L |
| Czas płukania | 1 minuta/czas (1-59 razy/regulowany) |
| Temperatura czyszczenia (ciecz) | Temperatura pokojowa ~75℃ (regulowana) |
| nazwisko | Miedziana szpilka wspierająca |
|---|---|
| Zastosowanie | Do półautomatycznej drukarki pasty lutowniczej |
| Całkowita długość | 30 mm |
| Średnica | 4 mm |
| Średnica stopnia środkowego | 8 mm |
| Wymiar | 1090*1256*1340mm |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar PCB | 350 x 450 mm |
| System kontroli | Sterowanie komputerem PC |
| Dokładność pozycji | +/- 0,05 mm |
| Pojemność tygla lutowniczego | 15 KG |
| Rodzaj maszyny | Automatyczna maszyna do oddzielania żużlu lutowniczego |
|---|---|
| ixing Pojemność dolnej puszki | 10 kg |
| Mieszanie mocy grzewczej | 1,6kw |
| Zakres temperatur | 0-350 ℃ |
| Silnik mieszający | 1φ 220 V 90 W |
| Rodzaj maszyny | Automatyczna maszyna do oddzielania żużlu lutowniczego |
|---|---|
| ixing Pojemność dolnej puszki | 10 kg |
| Mieszanie mocy grzewczej | 1,6kw |
| Zakres temperatur | 0-350 ℃ |
| Silnik mieszający | 1φ 220 V 90 W |