| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund |
|---|---|
| Czas zmiany magazynu | Około 30 sekund |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAKS. 10 l/min |
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund |
|---|---|
| Czas zmiany magazynu | Około 30 sekund |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAKS. 10 l/min |
| Pojemność mieszania cyny dolnej | 60 kg |
|---|---|
| Moc maszyny | 4,0 kW |
| Zakres prędkości separacji | 15 kg / 60 min |
| Wrota karmiące | Odpady o masie ≤ 10 kg*2 |
| Waga netto | Około 140 kg |
| Warunki | Oryginał używany |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia produkcyjna SMT |
| Wielkość części | 0603 ((0201) ~ 33,5x33,5 mm |
| Jakość | 100% Marka |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Rozmiary stołów do drukowania | 300 x 400 mm |
|---|---|
| Rozmiar ramy | 370 × 470 mm, 420 × 520 mm, 550 × 650 mm |
| Pozycja drukowania ustalona | Pozycjonowanie zewnętrzne lub pinowe PCB |
| Precyzyjne dostrajanie płyty łóżka | Przód/Tył±10mm P/L±10mm |
| Precyzja druku | ±0,02 mm |
| Wymiary | L3750*1360*1550 |
|---|---|
| Typ kontrolny | Sterowanie PC + PLC |
| Zakres temperatury | Otoczenia --- 300 ℃ |
| Maksymalna szerokość PCB | 300 MM |
| Prędkość przenośnika | 0-1800 mm/min |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Zasilanie | 100-220 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 100 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (350x250) |
| Rozmiar maszyny (dł. × szer. × wys.) mm | 50*50-445*330mm |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 100 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (460x330) mm |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Maksymalna pojemność PCB | 20 sztuk |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAX10L/minutę |
| Zasilanie | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 300 V/A |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Zasilanie | 100-220 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 100 V/A |
| Rozmiar płytki drukowanej (dł. × szer.) ~ (dł. × szer.) mm | (50x50) ~ (350x250) |
| Rozmiar maszyny (dł. × szer. × wys.) mm | 50*50-445*330mm |