| Rodzaj maszyny | Automatyczna maszyna do oddzielania żużlu lutowniczego |
|---|---|
| ixing Pojemność dolnej puszki | 10 kg |
| Mieszanie mocy grzewczej | 1,6kw |
| Zakres temperatur | 0-350 ℃ |
| Silnik mieszający | 1φ 220 V 90 W |
| Nazwa | Maszyny do obróbki węgla |
|---|---|
| napięcie | 220 V AC 60 Hz/50 Hz |
| Wielkość | Dł.650*szer.480*wys.420MM |
| Waga | 35kg |
| wydajność | 2500-3000szt/h |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli rentgenowskiej |
|---|---|
| Prąd napięciowy | 90kv, 10-200uA |
| Rozmiar ostrości | 5μm |
| Obszar obrazowania | 130 mm × 130 mm |
| Kąt pochylenia | kąt widzenia 0-90° (45° w lewo i w prawo) |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli rentgenowskiej |
|---|---|
| Prąd napięciowy | 90kv, 10-200uA |
| Rozmiar ostrości | 5μm |
| Obszar obrazowania | 130 mm × 130 mm |
| Kąt pochylenia | kąt widzenia 0-90° (45° w lewo i w prawo) |
| Nazwa | Automatyczna maszyna do cięcia kondensatorów |
|---|---|
| napięcie | 220 V AC 60 Hz/50 Hz |
| Wielkość | 1500L*1000W*1500H ((mm) |
| Waga | 450kg |
| wydajność | 160-200 sztuk/min |
| Nazwa produktu | Maszyna do liczenia komponentów szpul rentgenowskich |
|---|---|
| Dokładność | 990,99% (0201) |
| Rozstrzygnięcie | 3072*3072px |
| Maksymalna prędkość kontroli | 7" ~ 17" |
| Rozmiar piksela | 139μm |
| Marka | SAMSUNG |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Akcje | duże |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Marka | HANWHA |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Akcje | duże |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Marka | HANWHA |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Akcje | duże |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Nazwa produktu | Automatyczny mikser pasty lutowniczej |
|---|---|
| Zdolność do pracy | 500g*2 puszki |
| Szybkość biegu | Pierwsze obroty: 800 obr./min; Obroty wtórne: 600 obr./min |
| Tryb wyświetlania | Cyfrowy wyświetlacz LED mikrokomputera |
| Zasilanie | AC220V 50/60Hz 180W |