| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów, MAKS. 10 l/min |
| Zasilacz | 100-230 V AC (niestandardowe) jednofazowe, MAKS. 300 V/A |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Product name | Pneumatic Stencil Cleaning Machine |
|---|---|
| Pneumatyczna maszyna do czyszczenia stencilów | 360° rotacja spryskiwanie czyste |
| Cleaning time | 3~5min |
| Maximum tank volume | 40L |
| Ciśnienie sprężonego powietrza | 00,45 ~ 0,7Mpa |
| Nazwa produktu | Pneumatyczna maszyna do czyszczenia stencilów |
|---|---|
| Czas na sprzątanie | 3~5min |
| Maksymalna pojemność zbiornika | 40L |
| Ciśnienie sprężonego powietrza | 00,45 ~ 0,7Mpa |
| Zużycie gazu | 400 ~ 600 l/min |
| Użycie | Taśma szpulowa do mocowania wiórów |
|---|---|
| Wymiary | niestandardowe |
| Długość cięcia | 10 - 110 mm |
| Szerokość cięcia | >800 mm |
| Prędkość cięcia | 4m/min |
| Marka | SAMSUNG |
|---|---|
| Stan | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | Duży |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | SAMSUNG |
|---|---|
| Warunki | oryginalny/używany |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | Fudżi |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Strefy grzewcze | 7 na górze, 7 na dole |
|---|---|
| Długość piekarnika | 142" (360 cm) |
| Ogrzewana długość | 72 cale (182 cm) |
| Dokładność kontrolera temperatury | ± 0,1°C |
| Zakres temperatury | 60-350°C |