| Model | HRGD1400S |
|---|---|
| Wymiary | 2240*400*1950mm |
| Maksymalna szerokość materiału | 16 mm |
| Ilość szpul | 1400 |
| strona | podwójna strona |
| Długość cięcia | 10 - 110 mm |
|---|---|
| Szerokość cięcia | >800 mm |
| Prędkość cięcia | 4m/min |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Czas dostawy | 15 dni roboczych |
| Strefy grzewcze | 8 stref |
|---|---|
| Tunel grzewczy | 2673 mm |
| Wymiar | L4600*W1200*H1450 |
| Czas wschodu | 20 minut |
| Typ kontrolny | Ekran dotykowy i sterownik PLC |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| MAX pojemność PCB | 300 sztuk (płytka PCB o grubości 0,6 mm) |
| Czas na rowerze | Około 8 sekund |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
|---|---|
| MAX pojemność PCB | 300 sztuk (płytka PCB o grubości 0,6 mm) |
| Czas na rowerze | Około 8 sekund |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej/od prawej do lewej (opcjonalnie) |
| Wysokość transportowa | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Marka | JUKI |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | SAMSUNG |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Akcje | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | SAMSUNG |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | SAMSUNG |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Marka | SAMSUNG |
|---|---|
| Warunki | Orginalna kopia |
| Jakość | najwyższa jakość |
| Magazyn | duże |
| Szczegóły pakowania | karton |