| Zastosowanie | Linia produkcyjna SMT |
|---|---|
| Warunki | Oryginał używany |
| Rozmiar PCB | 774 (L) x 710 (W) mm |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Jakość | 100% Marka |
| Warunki | Oryginał używany |
|---|---|
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Zastosowanie | Linia produkcyjna SMT |
| Jakość | 100% Marka |
| Pakiet | Drzewna obudowa |
| Type | SMT Reflow Soldering Machine |
|---|---|
| Dimensions | L4600*W1200*H1450 |
| Conveyor Speed | 200-1000mm/min |
| PCB Width | 400mm |
| Heating method | Fully forced air convection |
| Warunki | Oryginał używany |
|---|---|
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Zastosowanie | Linia produkcyjna SMT |
| Jakość | 100% Marka |
| Pakiet | Drzewna obudowa |
| Warunki | Oryginał używany |
|---|---|
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Zastosowanie | Linia produkcyjna SMT |
| Jakość | 100% Marka |
| Pakiet | Drzewna obudowa |
| Zastosowanie | Linia produkcyjna SMT |
|---|---|
| Warunki | Oryginał używany |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Jakość | 100% Marka |
| Pakiet | Drzewna obudowa |
| Warunki | Oryginał używany |
|---|---|
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Zastosowanie | Linia produkcyjna SMT |
| Jakość | 100% Marka |
| Pakiet | Drzewna obudowa |
| Cleaning Process | Chemical cleaning section, pure water rinsing section and strong hot air drying section |
|---|---|
| Chemical Cleaning Modules | Chemical pre-cleaning or isolation section, chemical cycle cleaning, wind cutting isolating |
| Materiał paska z siatki | SUS316 |
| Wielkość | Dł. 5860 mm * szer. 1650 mm * wys. 1650 mm |
| Controlling Mode | Touch Screen + PLC |
| nazwisko | Automatyczna maszyna do cięcia taśmy PCB |
|---|---|
| Długość cięcia | 10 - 110 mm |
| Szerokość cięcia | >800 mm |
| Prędkość cięcia | 4m/min |
| Gwarancja | Roczna gwarancja i dożywotnia konserwacja |
| Długość cięcia | 10 - 110 mm |
|---|---|
| Szerokość cięcia | Dostosowane |
| Prędkość cięcia | 4m/min |
| Tryb cięcia | Ściganie biegów okrągłych |
| Tryb jazdy | Silnik + pas synchroniczny |