| Warunki | Oryginał używany |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia produkcyjna SMT |
| Jakość | 100% Marka |
| Pakiet | Drzewna obudowa |
| Dokładność umieszczenia | +/- 0,025 mm (standardowy tryb) |
| Warunki | Oryginał używany |
|---|---|
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Zastosowanie | Linia produkcyjna SMT |
| Jakość | 100% Marka |
| Pakiet | Drzewna obudowa |
| Warunki | Oryginał używany |
|---|---|
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Zastosowanie | Linia produkcyjna SMT |
| Jakość | 100% Marka |
| Pakiet | Drzewna obudowa |
| Rodzaj | Maszyna lutownicza SMD |
|---|---|
| Użycie | SMT LED PCB powracanie pieca lutowania |
| Zastosowanie | Linia produkcyjna montażu SMT |
| Wymiary | L5520*1430*1530 mm |
| Strefy stanowią | Górne 8, dolne 8, 2 strefy chłodzenia |
| Aplikacja | Linia produkcyjna SMT |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 510 x 510 mm |
| Stan | Oryginalny używany |
| Pojemność podajnika | 120ea Stała podstawa zasilająca |
| Jakość | 100% Marka |
| Warunki | Oryginał używany |
|---|---|
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Zastosowanie | Linia produkcyjna SMT |
| Jakość | 100% Marka |
| Pakiet | Drzewna obudowa |
| Zastosowanie | Linia produkcyjna SMT |
|---|---|
| Warunki | Oryginał używany |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Jakość | 100% Marka |
| Pakiet | Drzewna obudowa |
| Warunki | Oryginał używany |
|---|---|
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Zastosowanie | Linia produkcyjna SMT |
| Jakość | 100% Marka |
| Pakiet | Drzewna obudowa |
| Aplikacja | Linia produkcyjna SMT |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 510 x 510 mm |
| Stan | Oryginalny używany |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Jakość | 100% Marka |
| Metoda podgrzewania | Górne ogrzewanie IR |
|---|---|
| Kategoria produktu | Maszyna do lutowania na fali SMT |
| Płytka PCB stała | - Tak, proszę. |
| Wymagane zasilanie | trójfazowy 380V 50HZ |
| Dokładność pozycji | +/- 0,05 mm |