| Wymagania dotyczące zasilania | 3PH, 380 VAC, 5 przewodów |
|---|---|
| Materiał paska z siatki | SUS316 |
| Size | L5860mm*W1650mm*H1650mm |
| Product Category | SMT Cleaning Machine |
| Końcowa izolacja i suszenie za pomocą wiatru | Końcowa izolacja cięcia wiatrem (suszenie zimnym powietrzem), suszenie gorącym powietrzem, suszenie |
| Nazwa produktu | Automatyczna maszyna do cięcia taśmy SMT |
|---|---|
| Tryb cięcia | Ściganie biegów okrągłych |
| Tryb jazdy | Silnik + pas synchroniczny |
| Długość cięcia | 10 - 110 mm |
| Szerokość cięcia | >800 mm |
| Warunki | Oryginał używany |
|---|---|
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Zastosowanie | Linia produkcyjna SMT |
| Jakość | 100% Marka |
| Pakiet | Drzewna obudowa |
| Nazwa produktu | Automatyczna maszyna do cięcia taśmy SMT |
|---|---|
| Tryb cięcia | Ściganie biegów okrągłych |
| Tryb jazdy | Silnik + pas synchroniczny |
| Długość cięcia | 10 - 110 mm |
| Szerokość cięcia | >800 mm |
| składniki | SMD, THT, złącza |
|---|---|
| Zakres komponentów | 0201 do 50 mm |
| Podajnik | Podajnik taśmy |
| Montowanie | Powierzchnia |
| Nazwa | Maszyna Pick and Place SMT |
| Nazwa produktu | Automatyczna maszyna do cięcia taśmy SMT |
|---|---|
| Metoda cięcia | Cięcie ruchome nożem okrągłym |
| Metoda jazdy | Silnik + pas synchroniczny |
| Długość cięcia | 10 - 110 mm |
| Szerokość cięcia | >800 mm |
| Pełna kontrola komputera | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Wymagane ciśnienie N2 | 00,4-0,6Mpa |
| Maksymalny rozmiar nośnika | Dł. 450 x szer. 500 mm |
| Kategoria produktu | Maszyna do lutowania fal selektywnych SMT |
| Szerokość przenośnika | 100-600mm |
| Warunki | Oryginał używany |
|---|---|
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Zastosowanie | Linia produkcyjna SMT |
| Jakość | 100% Marka |
| Pakiet | Drzewna obudowa |
| Kategoria produktu | Maszyna do lutowania fal selektywnych SMT |
|---|---|
| modułowa konstrukcja | - Tak, proszę. |
| Wymagane ciśnienie N2 | 00,4-0,6Mpa |
| Wymagana czystość N2 | > 99,998% |
| Pojemność tygla lutowniczego | 15 kg/szt |
| Warunki | Oryginał używany |
|---|---|
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Zastosowanie | Linia produkcyjna SMT |
| Jakość | 100% Marka |
| Pakiet | Drzewna obudowa |